Kuidas nahast aksessuaare hooldada?

Nahast aksessuaaride hooldamine

Meie tooted on valmistatud naturaalsest looma-, ja kalanahast. Nahk on vastupidav aastakümneid, kui selle eest õigesti hoolt kanda. Igapäevane kandmine muudab naha kuivaks ning värvi tuhmiks. Kui nahka ei hooldata, siis see kuivab, praguneb ning võib lõpuks ka murduda. Regulaarne hooldamine, puhastamine ja kreemitamine, taastab naha algse värvuse, pehmuse ning tekstuuri. Aseta toode peale igat kandmist tagasi originaal pakendisse, nii ei teki tootele liigseid kriimustusi või päikesepleekimisest tekkinud värvikahjustusi.

Läbi ajaloo on nahast tooteid hooldatud ja kaitsutud looduslike vahenditega, mis tagavad toodetele pika ea. Sellepärast pakume oma klientidele ka kõige kvaliteetseimatest õlidest ja lipiididest käsitööna välja töötatud spetsiaalselt DeMoog Design House toodetele mõeldud hooldusvahendeid.

Alusta aksessuaari puhastamisega

Et mitte hoolduskreemidega mustust veelgi sügavamatesse kihtidesse hõõruda, tuleb alustada puhastamisest. Naha puhastamine on tähtis, kanna puhastuvahend puhta lapiga tootele ning eemalda mustus. Kui naha pind on puhastatud ja kuiv, võid alustada niisutamist DeMoog´i naha kreemiga.

DeMoog Design House nahapuhastusvahend on naturaalne, tasakaalustatud pH tasemega ning õrn kõikidele nahatüüpidele. Me soovitame tooteideid puhasta pehme lapiga, mis ei kahjusta nahapinda.

Naha niisutamine kaitsekreemiga

Kui pind on puhastatud ja kuiv, võta DeMoog´i nahakreem ning kanna see ringjate liigutustega naha pinnale. Lase kreemil imenduda 1-2 tundi. Poleeri pinda pehme lapiga kuni soovitud tulemuseni. Vajadusel korda protseduuri.

Nahk on tundlik kuid ilus materjal. DeMoog´i nahakreem on valmistatud käsitööna ning koosneb vaid parimatest naturaalsetest õlidest ja lipiidiest, mis taastavad naha algse välimuse ning kaitsevad toodet keskkonna kahjulike mõjude eest. Õige ja regulaarse hooldusega, kestavad meie tooted aastakümneid ja neid saab kanda lausa mitu põlve.

Me soovitame kikilipse, Nu Windsoreid, rihmasid ja teisi DeMoog Design House tooteid hoida alati  oma originaalpakendis. Kõik DeMoog Design House toodete pakendid on valmistatud naturaalsest meriino vildist, mis on pehmeks ja turvaliseks koduks kõikidele meie nahast aksessuaaridele.

Nahk ei taha saada vett. Vesi võib jätta ka plekid nahapinnale. Kui sinu toode on saanud vett, siis soovitame pehme lapiga see kuivatada ning jätta kuivama. Kuivama ei tohi jätta päikese, radiaatori või mõne muu kuuma allika juurde.

Kui nahk on kuivanud, siis soovitame selle kiiresti meie nahakreemiga sisse määrida, et taastada naha algne olek.